Henkilöstön yhteystiedot

Eero Väisänen

Toiminnanjohtaja
eero.vaisanen@siskotjasimot.fi
050 545 3145

Sari Turpeinen

Yhteisökoordinaattori
sari.turpeinen@siskotjasimot.fi
050 544 5266

Emmi Nisumaa

Projektisuunnittelija (KOKEVA-hanke)
emmi.nisumaa@siskotjasimot.fi
050 468 4532

Helena Leppänen

Toimintakoordinaattori (Hyvinkää)
helena.leppanen@siskotjasimot.fi
041 314 9352

Anna Pihlajamäki

Viestintäkoordinaattori
anna.pihlajamaki@siskotjasimot.fi
044 240 2045

Piia Helasto

Toiminta- ja markkinointikoordinaattori (Espoo, Nurmijärvi, Tuusula)
piia.helasto@siskotjasimot.fi
050 544 5900

Sirpa Haapamäki

Toimintakoordinaattori (Jyväskylä)
sirpa.haapamaki@siskotjasimot.fi
050 551 5123

Tuija Laine

Projektikoordinaattori (Luovasti liikkeelle yhdessä -hanke)
tuija.laine@siskotjasimot.fi
044 977 2539

Joni Tuokko

Toimintakoordinaattori ja hallintoassistentti (Järvenpää)
joni.tuokko@siskotjasimot.fi
044 973 3844

Mari Huusko

Projektipäällikkö (KOKEVA-hanke)
mari.huusko@siskotjasimot.fi
050 470 0410

Nonna Lemola-Palm

Aluekoordinaattori (Mäntsälä, Sipoo,
Porvoo, Kirkkonummi, Loviisa)
nonna.lemola-palm@siskotjasimot.fi
044 244 3267

Toimisto

Käynti- ja postiosoite
Tupalantie 10 A 6
04400 Järvenpää

044 9733844

toimisto@siskotjasimot.fi