Henkilöstön yhteystiedot

Eero Väisänen

Toiminnanjohtaja
eero.vaisanen@siskotjasimot.fi
050 545 3145

Sonja Rask

Viestintäkoordinaattori
sonja.rask@siskotjasimot.fi
044 240 2045

Sari Turpeinen

Aluepäällikkö
sari.turpeinen@siskotjasimot.fi
050 544 5266

Niina Kilpiäinen

Uudenmaan aluepäällikkö
niina.kilpiainen@siskotjasimot.fi
050 4684532

Mari Huusko

Projektipäällikkö (AKSELI-hanke)
mari.huusko@siskotjasimot.fi
050 470 0410

Satu Kauppinen

Projektityöntekijä (AKSELI-hanke)
satu.kauppinen@siskotjasimot.fi
044 230 5808

Laura Niska

Toimistoassistentti (Järvenpää)
toimisto@siskotjasimot.fi
041 311 6903

Marko Hilden

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Tampere)
tampere@siskotjasimot.fi
044 0361 872

Heli Lepola

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Hyvinkää)
hyvinkaa@siskotjasimot.fi
041 314 9352

Harri Hyytiäinen

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Jyväskylä)
jyvaskyla@siskotjasimot.fi
050 551 5123

Mia Meckelborg

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Järvenpää)
jarvenpaa@siskotjasimot.fi
044 9733844

Sara Haatainen

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Espoo)
espoo@siskotjasimot.fi
041 313 2886

Minna Luntta

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Nurmijärvi)
nurmijarvi@siskotjasimot.fi
044 977 2539

Eero Könönen

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15)(Savonlinna)
savonlinna@siskotjasimot.fi
041 3120623

Ida Lindström

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Porvoo)
porvoo@siskotjasimot.fi
044 244 3267

Päivi Vilska

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Vantaa)
vantaa@siskotjasimot.fi
044 7674491

Riitta Kuhlman

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Helsinki)
helsinki@siskotjasimot.fi
041 3121 979

Anu Norola

Toimintakoordinaattori (ma-to 9-15) (Lahti)
lahti@siskotjasimot.fi
041 311 8045

Toimisto

Käynti- ja postiosoite
Tupalantie 10 A 6
04400 Järvenpää

044 9733844

Avoinna ma-to klo 9-15

toimisto@siskotjasimot.fi