Henkilöstön yhteystiedot

Eero Väisänen

Toiminnanjohtaja
eero.vaisanen@siskotjasimot.fi
050 545 3145

Mari Huusko

Projektipäällikkö (AKSELI-hanke)
mari.huusko@siskotjasimot.fi
050 470 0410

Sari Simonen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Nurmijärvi)
sari.simonen@siskotjasimot.fi
041 312 1979

Anne Luhtala

Hankekoordinaattori (Luovasti liikkeelle yhdessä)
anne.luhtala@siskotjasimot.fi
044 977 2539

Anne Haapa

Toimintakoordinaattori (ma.) (Järvenpää), toimistoassistentti
anne.haapa@siskotjasimot.fi
044 973 3844

Anna Pihlajamäki

Viestintäkoordinaattori
anna.pihlajamaki@siskotjasimot.fi
044 240 2045

Suvi Silvola

Projektityöntekijä (AKSELI-hanke)
suvi.silvola@siskotjasimot.fi
044 230 5808

Simo Nokelainen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Savonlinna)
simo.nokelainen@siskotjasimot.fi
041 3120 623

Jonne Wiberg

Toimintakoordinaattori (ma.) (Lahti)
jonne.wiberg@siskotjasimot.fi
041 311 8045

Pekka Karjalainen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Mäntsälä, Porvoo, Sipoo)
pekka.karjalainen@siskotjasimot.fi
044 244 3267

Sari Turpeinen

Yhteisökoordinaattori
sari.turpeinen@siskotjasimot.fi
050 544 5266

Mari Ruutinen

Toimintakoordinaattori (ma.) (pääkaupunkiseutu)
mari.ruutinen@siskotjasimot.fi
041 311 6903

Heli Lepola

Toimintakoordinaattori (ma.) (Hyvinkää)
heli.lepola@siskotjasimot.fi
041 314 9352

Emilia Lehtelä

Toimintakoordinaattori (ma.) (Jyväskylä)
emilia.lehtela@siskotjasimot.fi
050 5515 123

Eila Kuronen

Toimintakoordinaattori ja hallintoassistentti (ma.) (Tuusula)
eila.kuronen@siskotjasimot.fi
050 544 5900

Toimisto

Käynti- ja postiosoite
Tupalantie 10 A 6
04400 Järvenpää

044 9733844

Avoinna ma-to klo 9-15

toimisto@siskotjasimot.fi