Henkilöstön yhteystiedot

Eero Väisänen

Toiminnanjohtaja
eero.vaisanen@siskotjasimot.fi
050 545 3145

Emmi Nisumaa

Projektikoordinaattori (KOKEVA-hanke)
emmi.nisumaa@siskotjasimot.fi
050 468 4532

Sari Simonen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Nurmijärvi)
sari.simonen@siskotjasimot.fi
041 312 1979

Talvikki Lyytinen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Mäntsälä, Porvoo, Sipoo)
talvikki.lyytinen@siskotjasimot.fi
044 244 3267

Laura Kijanen

Toimintakoordinaattori (ma.) (Espoo)
laura.kijanen@siskotjasimot.fi
041 313 2886

Anna Pihlajamäki

Viestintäkoordinaattori
anna.pihlajamaki@siskotjasimot.fi
044 240 2045

Mari Huusko

Projektipäällikkö (AKSELI-hanke)
mari.huusko@siskotjasimot.fi
050 470 0410

Satu Ritsilä

Toimintakoordinaattori (ma.) (Savonlinna)
satu.ritsila@siskotjasimot.fi
041 312 0623

Jonne Wiberg

Toimintakoordinaattori (ma.) (Lahti)
jonne.wiberg@siskotjasimot.fi
041 311 8045

Sari Turpeinen

Yhteisökoordinaattori
sari.turpeinen@siskotjasimot.fi
050 544 5266

Suvi Silvola

Projektityöntekijä (AKSELI-hanke)
suvi.silvola@siskotjasimot.fi
044 230 5808

Heli Lepola

Toimintakoordinaattori (ma.) (Hyvinkää)
heli.lepola@siskotjasimot.fi
041 314 9352

Eila Kuronen

Toimintakoordinaattori ja hallintoassistentti (ma.) (Tuusula)
eila.kuronen@siskotjasimot.fi
050 544 5900

Tilaa uutiskirjeemme

Toimisto

Käynti- ja postiosoite
Tupalantie 10 A 6
04400 Järvenpää

044 9733844

Avoinna ma-to klo 9-15

toimisto@siskotjasimot.fi