Toimisto

Käynti- ja postiosoite
Tupalantie 10 A 6
04400 Järvenpää

044 9733844

toimisto@siskotjasimot.fi

Eero Väisänen

Toiminnanjohtaja
eero.vaisanen@siskotjasimot.fi
050 5453145

Sini Hirvonen

Yhteisökoordinaattori
sini.hirvonen@siskotjasimot.fi
050 5445900

Sari Turpeinen

Kampanjakoordinaattori
sari.turpeinen@siskotjasimot.fi
050 5445266

Marianna Simo

Viestintäkoordinaattori
marianna.simo@siskotjasimot.fi
044 2402045

Nonna Lemola-Palm

Aluekoordinaattori (Mäntsälä, Sipoo,
Porvoo, Kirkkonummi, Loviisa)
nonna.lemola-palm@siskotjasimot.fi
044 244 3267

Vesa Huhtikangas

Tapahtumakoordinaattori
vesa.huhtikangas@siskotjasimot.fi
044 9733844

Maria Nikander

Aluekoordinaattori (Nurmijärvi)
maria.nikander@siskotjasimot.fi
050 471 6886

KOKEVA-HANKE (KERAVA)

Mari Huusko

Projektipäällikkö
mari.huusko@siskotjasimot.fi
050 4700410

Emmi Nisumaa

Projektisuunnittelija
emmi.nisumaa@siskotjasimot.fi
050 4684532

Ota rohkeasti yhteyttä, vastaamme varmasti!

Kuntakohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muotoa kaupunki@siskotjasimot.fi